27.07.2022

Fener Sahada Yeni Tasarımıyla Yayında!

2014 yılından bu yana alanında bir ilk olarak Derneğimiz tarafından hazırlanıp ücretsiz olarak taraftarlarımıza sunulan FenerSahada uygulamamız, güncellenen yeni versiyonuyla tekrar kullanımınıza hazır.

 Kulübümüzün futbol, basketbol ve voleybol branşlarındaki takvimlerini, sonuçlarını, istatistiklerini, maç kadrolarını, canlı maç anlatımını ve puan durumunu cebinize taşıyan FenerSahada uygulamamızın yeni versiyonu, tüm branşlarımızdan haberlerin olduğu yeni bölümü ve teknolojiye uygun zengin görsellerle güncellendi.

Yakın zamanda ayrıca kadın futbol, tekerlekli sandalye basketbol ve espor gibi branşlarımızla ilgili daha detaylı bilgileri uygulamamıza eklemeyi hedefliyoruz. 

 Uygulamamızı sürekli geliştirmeye, iyileştirmeye ve yeni uygulamalarla daha keyifli hale getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Yenilikler güncellemeler ile sizlere duyurulacaktır.

 Tutkuyla bağlı olduğumuz Fenerbahçemizi her an her yerde takip edebilmeniz için yenilenen FenerSahada uygulamamızı aşağıdaki linklerden (App Store ve Google Play üzerinden) ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

*Halihazırda uygulama telefonunda yüklü olan üyelerimizin, uygulamayı güncelleme/update etmeleri yeterli olacaktır. Bazı android telefonlarda “Güncelle” yerine “Aç” tuşu/butonu çıkabilir. Bu durumda yeni uygulama için eskisini kaldırıp, tekrar yeni yükleme yapmanız gerekmektedir.

App Store: https://lnkd.in/dZxTjMyi
Google Play: https://lnkd.in/dAQg9bCX
 

Tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız. 

HABER GÖRSELLERİ