1907 Tribünü

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nun Fenerium tarafının inşası için Kulübümüzle düzenlenen finansman, pazarlama ve işletme protokolü doğrultusunda 1907 Tribünün koltukları kombine olarak üyelerimize ve misafirlerine çok kısa sürede satılarak, gerekli finansman desteği sağlanmıştır.

 

1907 Tribününden başlayarak stadımızın teknoloji, konfor, özel dekorasyon ve hizmet özellikleriyle dünyanın en iyi standartlarıyla yarışacak niteliklere sahip olması hedeflenmiştir. 1.295 koltuk kapasiteli 1907 Tribününde, Türkiye'de ilk olarak koltuk arkalarında bulunan LCD ekranlarla maç yayınlarının takip edilebilmesi, ısıtma sistemi ile sıcak ve keyifli bir ortamda maç izlenmesi olanağı sağlanmıştır.

 

Özel güvenlik firmasının görev yaptığı 1907 Tribünü fuayesinde özel yemek ve oturma grupları oluşturulmuştur. Fuayede bulunan; Liv Hospital Sağlık Odası, Funlub Çocuk Kulübü ve Arçelik Lounge bölümleri ücretsiz olarak kombine sahiplerine hizmet etmekte, ayrıca Fenerium, Divan ve Illy's Coffee işletmeleri bulunmaktadır.