26.04.2023

Yeni üyelerimiz resmen 1907'li oldular

1907 Fenerbahçe Derneği Ailesi'ne katılan yeni üyelerimiz, Derneğimizde düzenlenen oryantasyon toplantısının ardından resmen 1907'li oldular.

Fenerbahçe Spor Kulübü'ne hizmet amacı ile kurulan Derneğimiz çatısı altında bir araya geldiğimiz, yeni üyelerimizin birbirleri ve Yönetim Kurulu üyelerimizle tanışma fırsatı bulduğu 2023 yılının ikinci oryantasyon toplantısı gerçekleşti. 

Toplantıya 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Funda Uzun, Cenk Öztanık, Mustafa Aygen, Cihat Alp Karaahmetoğlu, Mert Aksoylu, Tunç Berkman ve yeni üyelerimiz katıldı. 

Başkanımız Rıfat Perahya yaptığı açılış konuşmasında, 1907 Fenerbahçe Derneği'nin üstlendiği misyon doğrultusunda Fenerbahçe Spor Kulübü adına ortaya koyduğu çalışmaların detaylarını görsel bir sunum eşliğinde üyelerimize aktardı.

Konuşmaların ardından Başkanımız Rıfat Perahya tarafından üyelerimize plaketleri ve üyelik kartları takdim edildi. Oryantasyon toplantımız çekilen hatıra fotoğrafı ve düzenlenen kokteyl ile sona erdi.

HABER GÖRSELLERİ