27.12.2023

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın yemeği Dernek Lokalimizde düzenlendi

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın yeni yıl yemeği Dernek Lokalimizde düzenlendi.


Dernek Lokalimizde hizmet veren sponsorlarımızdan Mahkeme Lokantası’nın ev sahipliğinde organize edilen yemeğe Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanımız Ali Y. Koç, Fenerbahçe Beko’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu, Genel Menajer Derya Yannier, Başantrenör Sarunas Jasikevicius, teknik ve idari kadro ile Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı (Beko) Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Petrol Ofisi CEO'su Mehmet Abbasoğlu, Technogym Yönetim Kurulu Başkanı Vittorio Zagaia ve Mahkeme Lokantası İşletmecisi Üyemiz Emin Selim Akgül katıldı.

Etkinlikte konuşan Kulüp Başkanımız Ali Y. Koç ve Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu, hem Türkiye Basketbol Ligi’nde hem de EuroLeague’de üst üste başarılı sonuçlara imza atan Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımıza başarı dileklerini iletti.

Başantrenör Sarunas Jasikevicius, takım kaptanı Melih Mahmutoğlu ile oyunculardan Nigel Davis-Hayes ve Tarık Biberovic de bu özel organizasyonda bir arada olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Organizasyonda Fenerbahçe Beko Takımımıza Mahkeme Lokantası işletmecisi Emin Selim Akgül tarafından yılbaşı hediyeleri verildi. Samimi bir ortamda Dernek Lokalimizde gerçekleşen yemeğe Fenerbahçe Beko’nun maskotu ‘Yellow’ da katılarak renk kattı.

HABER GÖRSELLERİ