07.11.2021

FENERBAHÇE AVRUPA'DA!

01.11.2021

FENERBAHÇE AVRUPA'DA!

Üç hafta süren ve Türkiye'nin en iyi 20 takımının mücadele ettiği PUBG Mobile Pro League'de üstün performans gösteren takımımız, topladığı puanlarla yükseldiği PMPL Türkiye Finalleri'nde ilk 5'e girerek ülkemizi Avrupa'da temsil etmeye hak kazandı.
 

TAKIMIMIZ TURNUVAYA HIZLI BAŞLADI
 

Hafta içi ve Süper Hafta Sonu olmak üzere iki aşamaya ayrılan PMPL Turnuvası'na hızlı bir başlangıç yapan PUBG Mobile ekibimiz, hafta içi aşamalarında gösterdiği performansla üç Süper Hafta Sonu'na da katılmaya hak kazandı. Galibiyet başına 9.500TL ödülün verildiği hafta sonu aşamasında takımımız toplamda üç galibiyeti hanesine yazdırarak bu aşamadan 28.500TL ödülle ayrıldı. Ayrıca oyuncularımız bu aşamalarda gösterdikleri bireysel ve takım içi performanslarıyla birden fazla kez En Değerli Oyuncu ödülü almayı başardı.

FİNALLERDE FENERBAHÇE RÜZGARI
 

Lig aşamasından başarıyla ayrılan takımımız Avrupa bölgesine yükselmek için PMPL Türkiye Finalleri'nde kıyasıya mücadele etti. Final aşamasının her anında kendinden bahsettiren ekibimiz, üç gün boyunca birçok galibiyet alarak turnuvayı 4. sırada tamamladı ve kazandığı ödül miktarını 85.000TL'ye çıkarttı.

Önümüzdeki günlerde takımımız sarı lacivertli forma ile ülkemizi Avrupa'da yaklaşık 1.500.000TL ödül havuzlu PUBG Mobile Pro League - European Championship'te temsil edecek.

 

 

 

HABER GÖRSELLERİ