03.05.2023

Derneğimizin Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Derneğimizin 2023 Yılı Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı yapıldı. 

Derneğimiz Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve üyelerimizin katılımıyla Levent'te bulunan dernek merkezimizde gerçekleştirildi. 

Genel Kurul Toplantısı, Atatürk ve Kurtuluş Savaşı'nda şehit düşen Fenerbahçeli sporcularımız, vefat eden kurucu üyelerimiz, Fenerbahçe Spor Kulübü'ne emeği geçen Fenerbahçeliler, tüm şehitler ve kısa süre önce aramızdan ayrılan dernek üyelerimiz Müjde Tunaman, Nevzat Tekin, Nafiz Can Paker, Kostantinos Makri ile 1907 Fenerbahçe Derneği Kurucu Başkanımız Mustafa V. Koç anısına yapılan saygı duruşunun ardından gündem maddelerinin görüşülmesiyle başladı.

Divan kurulu başkanlığını Ercan Akın'ın yaptığı mali genel kurulda Derneğimiz Genel Sekreteri Cenk Soner tarafından Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun ve Muhasip Üyemiz Yılmaz Arısoy tarafından Denetleme Kurulu Raporu'nun okunup görüşülmesi, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu'nun ibraları, 2023 çalışma döneminin plan ve bütçesinin izahatı, görüşülüp onaylanarak oy birliği ile kabul ve ibra edildi. 

1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya'nın kapanış konuşmasını yaptığı Olağan Mali Genel Kurul, dilek ve önerilerin ardından sona erdi. 

HABER GÖRSELLERİ