16.12.2021

1907 Tribünü Önemli Bilgilendirme

2021-2022 futbol sezonunda, 1907 Tribünü kombine kart sahibi üye ve misafirlerimizin, aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte maçları keyifli, konforlu, düzenli bir ortamda izleyebilmeleri, önceki yıllarda olduğu gibi, Derneğimizin en çok önem verdiği hususların başında gelmektedir.

Fenerbahçe Spor Kulübü adına satışı yapılan kombinelerimizi üyelerimiz öncelikli olmak üzere, üye eş ve çocukları ile üye yakınlarına tahsis etmekteyiz. Bir yandan tribünde güvenli, keyifli bir ortam yaratmayı amaçlarken diğer yandan her koşulda Fenerbahçemizi koşulsuz destekleyen ortamın oluşmasına özen göstermekteyiz.

Bu kapsamda, aşağıda belirtilen bazı önemli noktaları bilginize ve dikkatinize sunmak isteriz.

Maç başına Passolig kartınız üzerinden yapacağınız adınıza tanımlı 1907 Tribünü kombine yeri transferlerinde, aktarım yaptığınız kişinin tüm sorumlulukları size aittir.
Aktarım yaptığınız kişinin Ad-Soyad ve irtibat bilgilerini, posta@1907.org adresinden bizlere bildirmeniz güvenlik açısından önemle rica olunur.
Daha fazla üyemizin/taraftarımızın maç seyredebilmesi amacıyla kombine sahibi maça gelemeyecekse kombine devrini Derneğimize bırakarak kombine alamayan üyelerimize imkan tanıması bizim için çok değerlidir.
 

İl Spor Güvenliği Kurulu Toplantısı’nda alınan kararlara göre, sezon boyunca aşağıda yazılı olan malzemelerin stadyumlara girmesi yasaktır:
Bozuk Para, Şarj Aleti, Powerbank, Deodorant ve Parfüm Şişeleri, Kırtasiye Malzemeleri, Fotoğraf Makinası, Şemsiye, Kamera, Özçekim Çubukları, Elektronik Sigara, Kutular ve Şişeler, Dizüstü Bilgisayar, Lazer Işıkları, Düdük, Çakmak, Müsabaka Güvenlik Amiri tarafından diğer Taraftarlar için Tehlikeli, Uygunsuz veya Rahatsız edici olduğu değerlendirilen öğeler, Hakaret, Tehdit veya ayrımcılık içeren Giyim Eşyaları, Müsabaka Güvenlik Amirinin izin vermediği Gürültü Yapma Cihazları (Megafon, Korna, Zil vb.), Engelli hayvanları hariç evcil hayvanlar.
 

Kombinenizi satın alırken imzaladığınız taahhütname maddelerinde de belirtildiği üzere;

Merdivenler ve acil çıkışların kapatılmaması,
,
Stadyum etrafında ve içerisinde çirkin ve kötü tezahüratta bulunulmaması,

Stadyuma bengal ateşi ve meşale dahil yanıcı ve patlayıcı cisim, ateşli-kesici ve delici silah ve alet sokulmaması,

Sahaya yahut diğer tribünlere herhangi bir cisim atılmaması, hiçbir şekil ve şartta saha inilmemesi,

Stadyumun hiçbir yerinde tütünlü, alkollü, uyuşturucu ve keyif verici madde ve mamul tüketilmemesi, kullanmış halde stadyuma gelinmemesi,

Müsabaka öncesi, esnası ve sonrasında gerek stadyum çevresinde gerekse stadyum içinde sporun ve sportmenliğin amaç ve ruhuna aykırı davranılmaması, satın aldığım koltuk dışında bir yere oturulmaması her türlü yasal mevzuata, FIFA, UEFA, TFF gibi üst kurumlar ile idarenin düzenlemelerine ve Fenerbahçe tarafından belirlenecek kurallara uyulması önemle rica olunur.

1907 Fenerbahçe Derneği
 

 

HABER GÖRSELLERİ