20.03.2023

Yeni üyelerimiz resmen 1907'li oldular

1907 Fenerbahçe Derneği Ailesi'ne katılan 60 yeni üyemiz, Derneğimizde düzenlenen oryantasyon toplantısının ardından resmen 1907'li oldular.

Fenerbahçe Spor Kulübü'ne hizmet amacı ile kurulan Derneğimiz çatısı altında bir araya geldiğimiz, yeni üyelerimizin birbirleri ve Yönetim Kurulu üyelerimizle tanışma fırsatı bulduğu 2023 yılının ilk oryantasyon toplantısı gerçekleşti. 

Toplantıya 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Funda Uzun, Cihat Alp Karaahmetoğlu, Barış Öztürk, Mert Aksoylu, Vedat Coşkun ve yeni üyelerimiz katıldı. 

Başkanımız Rıfat Perahya yaptığı açılış konuşmasında, 1907 Fenerbahçe Derneği'nin üstlendiği misyon doğrultusunda Fenerbahçe Spor Kulübü adına ortaya koyduğu çalışmaların detaylarını görsel bir sunum eşliğinde üyelerimize aktardı.

Konuşmaların ardından Başkanımız Rıfat Perahya tarafından üyelerimize plaketleri ve üyelik kartları takdim edildi. Ardından Yönetim Kurulu Üyemiz Barış Öztürk için sürpriz pasta kesilerek doğum günü kutlandı. 

Oryantasyon toplantımız çekilen hatıra fotoğrafı ve düzenlenen kokteyl ile sona erdi.