29.07.2022

Şampiyonluk Yolunda Fenerbahçe Sahnede, ''Taraftarın Arkanda''

Kulübümüz, “Sahne Bizim! Saldır Fenerbahçe, Büyük Taraftarın Arkanda” diyerek başlattığı 2022-2023 futbol sezonunda, Fenerbahçemizin oynayacağı 36 müsabakada futbolcularımızın sırt numaralarında taraftarlarımızın fotoğraflarının yer alacağı yepyeni bir projeyi hayata geçiriyor. 

Fenerbahçeli oyuncularımızın terlettiği formanın bir parçası olmak, Takımımızın şampiyonluk mücadelesinde hep birlikte itici güç olmak adına koşulsuz şartsız Fenerbahçemize hizmet etme amacı taşıyan Derneğimiz de bu özel projeye katkı sağlayacak.

Bu kapsamda 1907 Fenerbahçe Derneği Ailesi olarak “7” rakamının kullanıldığı forma numaralarında sınırlı sayıda bulunan toplam 144 adet taraftar fotoğrafımızla yer alarak, Fenerbahçemizin eşsiz gücü olacağız.  

Taraftarlarımızın gücünü her an arkasında hissedecek olan futbolcularımıza destek vermek, sezon sonunda 29. şampiyonluğumuza ulaşacağımıza inandığımız sarı lacivert formamızı ölümsüzleştirmek için posta@1907.org veya 0212 281 19 07 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

HABER GÖRSELLERİ