06.02.2023

Afet Bölgesi Yardım Kampanyası Hakkında

Ülkemizi hüzne boğan deprem felaketinden etkilenen vatandaşlarımız için Kulübümüzün başlattığı Afet Bölgesi Yardım Kampanyası doğrultusunda, 1907 Fenerbahçe Derneği olarak bizler de kulübümüz ile birlikte hareket ettiğimizi siz üyelerimizin bilgisine sunarız.

AFAD ihtiyaç listesi kapsamında deprem bölgesine yardım yapmak isteyen üyelerimizin malzeme desteklerini, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'ne ulaştırmaları gerekmektedir. Toplanacak tüm malzemeler, Kadıköy Belediyesi ile koordineli olarak afet bölgesine en kısa zamanda ulaştırılacaktır.

AFAD birimine gerçekleştirilecek nakdi yardımlarınız için aşağıda yer alan linki kullanmanızı rica ederiz. https://www.afad.gov.tr/depremkampanyasi2

Bir kez daha hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet; vatandaşlarımızın ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

Saygılarımızla,

1907 Fenerbahçe Derneği


AFAD İhtiyaç Listesi: Isıtıcı, Battaniye, Nevresim Takımı, Yastık, Gıda Kolisi, Kuru Gıda, Hijyen Seti, Kadın Hijyen Seti, Temiz Kıyafet, Temiz Bebek Kıyafeti, Uyku Tulumu, Bebek Maması, Powerbank, Atkı, Bere, Eldiven.

Malzemelerin Stadımızda Bırakılacağı Açık Adres:

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, Şefikbey Sokak, Kuzey Tribünü Girişi, Kadıköy-İstanbul

https://www.fenerbahce.org/haberler/kulup/2023/2/afet-bolgesi-yardim-kampanyasi-hakkinda

 

HABER GÖRSELLERİ