13.10.2022

1907'li Saatler Sohbet Toplantıları'nda Fenerbahçe Beko Başantrenörü Dımıtrıs Itoudıs'i ağırladık

Derneğimizin 30. yıl kutlamaları kapsamında düzenlenen 1907'li Saatler Sohbet Toplantıları'nda Sarı Mirasımız Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Dimitris Itoudis'i konuk ettik. 

Murat Murathanoğlu moderatörlüğünde üyelerimize özel düzenlenen sohbet toplantısında, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu, Fenerbahçe Beko Takım Menajeri Cenk Renda, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya ve Yönetim Kurulu Üyeleri Funda Uzun, Ela Tapan Karani, Cenk Öztanık, Mert Aksoylu, Mustafa Aygen, Yılmaz Arısoy, Ercan Akın, Cihat Alp Karaahmetoğlu, Halit Gülbakanoğlu ve Dernek üyelerimiz yer aldı. 

Yaklaşık iki saat süren etkinlikte, Fenerbahçe Beko Başantrenörü Dimitris Itoudis; kariyeri, Fenerbahçe Beko'daki günleri, gelecek planları, altyapı çalışmaları ve Avrupa basketbolu ile ilgili pek çok konuda merak edilenleri yanıtlandı.

Organizasyon sonunda Derneğimiz Başkanı Rıfat Perahya, Dimitris Itoudis'e ve Murat Murathanoğlu'na Fenerbahçe Göksel Çelik Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımızın şampiyonluk formasını ve plaket hediye etti. 

HABER GÖRSELLERİ