15.05.2022

1907 Ailemizden coşku dolu Yaza Merhaba!

1907 Fenerbahçe Derneği, Koç Topluluğu Spor Kulübü'nde Yaza Merhaba dedi. 

Derneğimiz 30. yılına özel festival havasında düzenlenen ‘’1907 Yaza Merhaba'' etkinliğinde Derneğimiz üyeleri ve aileleri ile bir araya geldik. 

Çocuklar için oyun alanları, atölyeler, açık alan etkinlikleri gibi sayısız pek çok eğlencenin düzenlendiği etkinlikte, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden Funda Uzun, Cenk Öztanık, Barış Öztürk, Ela Tapan Karani, Cihat Alp Karaahmetoğlu, Halit Gülbakanoğlu, Mert Aksoylu, Mustafa Aygen, Sinan Kosif, Sina Afra, Yılmaz Arısoy, Alihan Kızılkaya ve aileleri de yer aldı. 

Sarı lacivertli ailemizin doğayla iç içe olarak, pazar enerjisini doyasıya yaşadığı ve unutulmaz bir gün geçirerek Yaza Merhaba dediği etkinlik, coşkulu anlara sahne olurken, düzenlenen çeşitli oyunlarda sürpriz ödüller sahiplerini buldu. 

Langırt turnuvası sonunda şampiyon olan üyemize, Singapore Airlines sponsorluğunda çift kişilik Singapur uçak bileti hediye edildi. Ayrıca, yine etkinliğimizin sponsorlarından uluslararası yatılı okulların en iyilerinden olan ve İsviçre’de yer alan Le Regent ve Le Rosey Okulları tarafından, etkinlik sırasında yapılan kura çekimiyle 1907'li iki çocuğumuza 2023 yılı için iki haftalık yaz kampı hediye edildi.

Penaltı atış yarışmasının yapıldığı organizasyonda, birinciliği elde eden çocuğumuz, önümüzdeki sezon için futbol maçı öncesi seremoniye çıkma hakkı kazandı. 

Mayıs ayında doğan üyelerimiz için sürpriz doğum günü pastası kesilirken, Derneğimiz Başkanı Sayın Rıfat Perahya, küçük taraftarlarımızla birlikte minyatür kale futbol maçı oynadı.

Ercüment Şansal'ın eşsiz sunumu ile renklendirdiği ve ortak sevdamız Fenerbahçemiz bayrağı altında buluştuğumuz Yaza Merhaba etkinliğimiz çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.